Wczytuję dane...

Yealink UVC86

średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Dostępnych
Kamera PTZ z dwoma obiektywami, dedykowana do średnich i dużych sal konferencyjnych.
7700,00 PLN

Yealink UVC86 to kamera stworzona z myślą o średnich i dużych pomieszczeniach, prezentująca każdą osobę i detale spotkania w imponujący sposób. Dzięki funkcjom automatycznego kadrowania, śledzenia mówcy i śledzenia prelegenta, model UVC86 dostarcza inteligentne i płynne wideo, oddając precyzyjnie każdy moment i szczegół. Kamera UVC86 wyposażona jest w wbudowaną kamerę PTZ o kącie 90° oraz panoramiczny obiektyw o kącie 120°. Pozwala na łatwe przechylanie w górę i w dół za pomocą pilota lub oprogramowania do kontroli kamery Yealink, umożliwiając efektywną współpracę.

Główne Cechy i Korzyści

Kamera Yealink UVC86

- Wideo 4K przy 30 klatkach na sekundę
- Automatyczne Kadrowanie,
- Śledzenie Mówcy 
- Śledzenie Prelegenta
- 12-krotny zoom optyczny
- Mechaniczne przechylenie i Zoom
- Płynna kontrola PTZ za pomocą pilota lub wtyczki do kontroli kamery

Precyzyjne i Płynne Śledzenie

Kamera UVC86 obsługuje funkcje automatycznego kadrowania, śledzenia mówcy i śledzenia prelegenta. Rozwiązanie z podwójnym obiektywem gwarantuje stabilność i płynność efektu śledzenia.

12-krotny Zoom Optyczny, Pole Widzenia 90°

Dzięki 12-krotnemu zoomowi optycznemu i polu widzenia 90°, UVC86 łatwo obejmuje średnie i duże przestrzenie spotkań. Uczestnicy spotkania on-line mogą wyraźnie widzieć wszystkich uczestników siedzących w sali konferencyjnej.

Zintegrowane z Dźwiękiem

Kamera UVC86 integruje również funkcje dźwiękowe. Współpracujące z kamerą UVC86, mikrofony matrycowe VCM34 lub sufitowe mikrofony VCM38, w połączeniu z głośnikiem MSpeaker II, dostarcza doskonałego doświadczenia dźwiękowe.

Wiele Opcji Montażu

Zestawy montażowe pozwalają na umieszczenie kamery Yealink UVC86 na stole konferencyjnym, na górze monitora, ścianie, suficie lub statywie - elastyczność dostosowana do twoich potrzeb.

Bezpieczna Konferencja z Elektryczną Osłoną Obiektywu i Automatycznym Odchyleniem

Podczas rozpoczynania wideokonferencji elektryczna osłona obiektywu panoramicznej kamery UVC86 automatycznie się otwiera, a kamera PTZ się budzi. W tym czasie UVC86 jest skierowana na uczestników. Jeśli nie uczestniczysz w wideokonferencji, elektryczna osłona obiektywu panoramicznej kamery UVC86 pozostaje zamknięta, a kamera PTZ automatycznie odchyla się w dół, zapewniając prywatność. 

Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu Audio/Video – IntegratorAV
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami – Instagram

Kontakt: biuro(@)integratorav.pl | 533-324-587

Polecamy